szukaj
brezent-czolo.jpg

Brezent - idealny materiał na worki do plombowania kluczy

« Wróć do strony głównej

Brezent nie jedno ma imię… dziś przedstawiamy kolejne zastosowanie tej tkaniny. Z brezentu tworzone są worki do plombowania kluczy, które stanowią alternatywę dla bezpiecznych saszetek plombowanych referentką (pieczęć metalowa odciskana w miękkim materiale (np. plastelinie) przy plombowaniu szaf lub pomieszczeń).

Worki, które służą do plombowania kluczy są wykonywane z tkanin naturalnych (brezentowych i lniano-konopnych) oraz specjalizowanych, co zapewnia wygodę i trwałość użytkowania nawet przez wiele lat. I znów ujawnia się cecha brezentu, jaką jest niezwykła wytrzymałość. Takie worki wyposażone są w metalową miseczkę o wewnętrznej średnicy 25mm do plombowania za pomocą plasteliny i referentki. Plombowane worki to jeden z tańszych i szerzej stosowanych sposobów przechowywania kluczy. Posiadają one także często przywieszkę, która pozwala na łatwą identyfikację użytkownika lub rodzaju kluczy.

Worki takie zapewniają kontrolowane przechowywanie zapasowych lub zdeponowanych kluczy w recepcjach biur, hoteli, banków itp. Wykonane z najtrwalszych materiałów chronią zawartość, przed wodą, ogniem i mechanicznym uszkodzeniem.

  • brezentowy worek

    Brezentowy worek na klucze

  • brezentowy worek

Zobacz także:
- Tkanina szklana jako element termoizolacyjny w kompensatorach
- Tkaniny termoizolacyjne
- Brezent wodoodporny, przeciwgnilny
- Tkanina brezentowa - patent na jej wykańczanie.

Skomentuj wpis

Nick *
Treśc komentarza *
Kod weryfikacyjny*
kod kontakt
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

 


Wybrany artykuł nie został jeszcze skomentowany.

strony internetowe Łódź